Black Week w sklepie Aiiram.pl!

Rozpoczynamy tydzień promocji Black Week w Aiiram. Będzie to czas, podczas którego możesz złapać wyjątkowe okazje na produkty z naszego sklepu w niepowtarzalnie niskiej cenie – przedstawimy listę na samym końcu artykułu.

Zaczniemy jednak od pytania… skąd tak właściwie wzięła się idea Black Friday i Black Week? Zapraszamy!

Tradycje Black Friday i Black Week – skąd się wzięły?

Idea Black Friday ang. czarnego piątku, narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Przypada na pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Historia tego dnia ma swoje korzenie w policyjnym żargonie z roku 1961 – kiedy to policja z Filadelfii określała tak tłumny czas w sklepach handlowych w związku z przedświątecznymi zakupami. Natomiast do medialnego przekazu określenie Black Friday trafiło na stronach czasopisma The New York Times w 1975 roku.

Swoją popularność zaczęło jednak najmocniej zyskiwać wraz z dynamiczną cyfryzacją handlu detalicznego, czyli od około 2010 roku.

Co ciekawe, wydarzenie Black Friday w ostatnim czasie wydłuża się nawet do całego tygodnia – tak jak ma to miejsce w sklepie Aiiram. Stąd określenie „Black Week”.

Jakie okazje przygotowaliśmy w sklepie Aiiram?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Klientek zdecydowaliśmy się na uruchomienie pokaźnych zniżek – nie oszukujemy, w naszym sklepie nie tylko obniżamy ceny na tę okazję, lecz również dajemy dodatkowy kod rabatowy w wysokości 15% – BW15 (wpisz go na stronie zamówienia).

Na jakie produkty udzieliliśmy największych rabatów?

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.